HakkımızdaHAKKIMIZDA

Günümüzde siber saldırılar mevcut çözümler ve önlemler tarafından durdurulamıyor. Siber saldırı riski sürekli artıyor ve kurumlar için artık sorun, “olup olmayacağı” değil “ne zaman” olacağı meselesi. Siber güvenlik bu yüzden büyük önem arz etmektedir.

Bu gerçekten hareketle, sektörün deneyimli profesyonelleri tarafından kurulan Center On Digital, 2020 yılından beri bilgi güvenliği alanında hizmet vermektedir.

Şirket bünyesinde, bilişim güvenliği alanında ileri düzey yetkinliğe sahip ve sertifika sahibi geniş bir uzman kadrosu yer almaktadır.

Hizmet deneyimimiz ve teknik yetkinliklerimizin çeşitliliği sayesinde, bilgi güvenliği  süreç yönetimi ve danışmanlığının yanı sıra güvenlik denetimleri, eğitim, yasal düzenlemelere uyum, güvenlik çözümleri geliştirme danışmanlığı ve bilgi teknolojileri yönetimi süreçleri danışmanlığı alanlarında hizmet sunmaktadır.

 

KURUCULARIMIZ  
   

BESİM OKTAYER / Yönetim Kurulu Başkanı

1975'te Kadıköy Maarif Kolejinden mezun oldu, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Aston Üniversitesi-İngiltere'de öğrenimine devam etti. Üretim ve İşletme Yüksek Mühendisliği diplomaları aldı. 1981'den beri Dış Ticaret, Elektronik, Beyaz Eşya Parçaları, Tekstil, Taşımacılık, Tarım gibi muhtelif alanlarda yatırımcı ve yönetici olarak faal olan Besim Oktayer, BEYSAD Beyaz Eşya Yan Sanayiciler Derneği kurucularındandır ve TET Elektrik ve Elektronik İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyesidir.

   

DR. ATİLLA GÜLTEKİN / Genel Müdür

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nde lisans ve yüksek lisans, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde doktora eğitimini tamamlayarak aynı üniversitede Öğretim Görevlisi olarak çalışmıştır. Daha sonra sırasıyla Siemens-Nixdorf’ta Sistem Yazılım Mühendisi, Yapı ve Kredi Bankası’nda Sistem ve Network Grup Müdürü, TradeSoft’ta Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Türkiye İş Bankası A.Ş.’de Proje Koordinatörü ve Başdanışman, Şişecam Topluluğu’nda Bilgi Teknolojileri Başkanı olarak görev yapmıştır. CenterOnDigital firmasının kurucu ortağı olan Atilla Gültekin, halen aynı şirkette Genel Müdür olarak görevini sürdürmektedir. 

   

ALPTEKİN OKTAYER / Başkan - Mali İşler, Pazarlama ve Satış

Maçka Teknik Lisesi Elektronik Bölümü bitirdikten sonra Matematik ve Fizik, (Handsworth Technical Collage, İngiltere) Milletler arası iş idaresi eğitimi (Villanova Universitesi, U.S.A) aldıktan sonra yerli ve yabancı Bankalarda ve çeşitli Şirketlerde Genel Müdürlük ve üst düzey yöneticilik ayrıca Atimak , Tracemaster ve CenterOnDigital firmalarının kurucu ortağı olmuştur. Şirketimizin Mali İşler, Pazarlama ve Satış işlerinden sorumlu Başkan olarak görevini sürdürmektedir.

   

BİROL TOPAL / Başkan - Teknoloji Yönetimi

Şişli Türk Alman Lisesi Elektirik Elektronik Bölümü'nü ve Bahçeşehir Üniversitesi Elektirik Mühendisliği'ni Bitirdikten sonra sektörün önde gelen çeşitli yazılım firmalarında Yazılım Uzmanı, Proje Müdürü ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Şirketimizde Teknloji Yönetiminden sorumlu Başkan olarak görevini sürdürmektedir.